Wizyty Domowe

Jak przebiega wizyta Mikołaja w domu?

To proste!
Na początku zamawiasz Świętego Mikołaja na konkretny dzień wraz z przybliżoną godziną. Mikołaj zrobi wszystko co w mocy swojej i reniferów by być na czas! Gdy zaparkuje swoje Mikołajowe sanie na dachu skontaktuje się z Wami by dyskretnie zapakować prezenty do worka.

Prawdziwy Święty Mikołaj przychodzi w odwiedziny wraz z Elfem. Gdy Mikołaj pakuje prezenty Elf będzie rozmawiał z dziećmi, dowie się czy były grzeczne, czy mają przygotowane wierszyki i czy są już gotowe na wizytę świętego Mikolaja. Dzieci razem z Elfem zawołają Mikołaja.

Zacznie się wyczekiwana przez dzieci cały rok chwila! Mikołaj porozmawia z dziećmi, dowie się co u nich, co najbardziej lubią w szkole i czy słuchają się rodziców. Oczywiście dzieci będą mogły zrobić sobie mnóstwo zdjęć z Prawdziwym Świętym Mikołajem.
Punktem kulminacyjnym każdej wizyty jest wręczenie prezentów wszystkim grzecznym dzieciom. Dzieciom tym młodszym i tym młodym duchem :).

Po 20 – 30 minutach renifery zaczną się niecierpliwić i Mikołaj wraz z Elfem będą musieli ruszyć w dalszą drogę by powrócić za rok!